We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

B​Á​TLDRES

by Bajonet

supported by
/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      150 CZK

     

1.
Intro 00:31
2.
Bátldres 01:41
Soumrak dáví tráví den co noc se v jedno spojí Stáhneš hlavu mezi ramena a volně paže visí Jen panna Marie jde bosa trnovým hájem a v jejích stopách bují květy na obrázky mladých dívek sedají mouchy zmatený důstojník jde příkladem my civíme na sebe zda je to masakr co víří nám před ksichtem... Vítr hučí skučí mezi zlámanými stvoly zvratky bublaj po bradě a tuhnou křeč mrtvoly Bátldres !!! Civíme na sebe zda je to masakr co víří nám před ksichtem a stejně všichni moc dobře ví, že to smrt je !!! Nohy se boří skrz nafouklá těla, pach smrti se táhne zákopem ze žluklého jílu vidlička visí, na druhém konci polovina lžíce... Továrny na smrt a strach zem rozryjí bátldres na cáry, prach krev špinaví metály a kříže odlité z ocely v týlu šukat děvky, prdele stažený... stejně jak metály, železa urvalá končetiny brachů nahradí obinadla továrna na smrt a strach zem rozryje vše záležitost je jenom image !!!
3.
Zabít je, zabít je všechny Holocaust či Disneyland Před zrcadlem vážně nevíš Zda Addidas či bátldres To podle toho kam poběžíš Přes park či pláž Normandie No ne, ale hlavní tu je: miluj bližního svýho Válka je zkurvený peklo !!! Rez a oheň tráví ocel, Naftový dým táhne k nebi, Generál Smrt káže nám: „Běž tam“ a polib peklu prdel!
4.
Teror 01:33
Třicet tři let a smrt je požehnáním Zas sedíš v koutě a skrze krev vidíš světlo a snášíš to hrdě a s tím ticho pře sebevraždou prsty zlámaný a ses smutkem di do prdele Co panno Marie Kdopak ti zabije Ježíše Krista Když něco se chystá Hřebíky ve dlaních Pomalu rezaví, nedojdeš spasení Bez pásu trhavin! Roztáhni nohy před Pilátem Pontským Přece v koutě nebudeš na věky Cítíš ho tvrdě a snášíš to hrdě Slintání v ejakulaci Nádherný prsy zdrápaný ale s bídou di do prdele Teror !!! Křesťanskej Teror !!!
5.
Barva krve 02:07
Cesta kolejí a pražců nemá už nadějí Andělských strážců svazků mateřských A dítka se vinou k matčině živůtku Na jejich prsou slzičky věru nic netuší Jakou barvu má … Tvoje krev Je hnědá jako tvůj mozek Svastikou vytetovanou v podpaží Oprátkou visíš za ojnici stroje Ty táhneš ten vlak na Osvětim Pístní tyče mrdaj tě do řitě Sliny ti kapou na naběhlý úd Pevně ho drž a ustřel si hlavu Řeči o násilí jsou jen blitky v prachu Jakou barvu má … Tvoje krev !!! Skrz chroptění štěkáš a dobře tě slyšet Když tu prdel máš místo hlavy Jsou komory srdce... jsou plné plynu Bastard je vlákny mrtvého svalu připraven k ejakulaci Zaptej se prachu !
6.
Sanatória 01:39
Svrab rozvíří tanec mrtvých pod háky sebevražd červotoč kaple taví soukolí trestu chorobu kříží a hnis.... Sanatoria - vezme si jenom kus Tvýho nitra ! Tunel světla z komory srdce svíjí se potkan z granule jedu v koutku úst dáví se hroby žil a mord sester plných těl... Sanatoria - vezme si jenom kus Zapřáhni mortábl a kurty znásilnění rozdíraj paže - jak Lady Fuckingham předsmrtný vřed hroutí, kroutí momentem smrti - do žíly heroin vezmem si jenom kus tvýho mozku !!
7.
V temné noci tupě vrzla Co víc neb míň si čekal Než zrezlou bránu hřbitova V chladné jámě ukrytá je Komnata pro satana Ze zbytků těla rozřezaná Kruh střev a kostí je upletena Jenom kretén nechá mě tlít Jen šest stop pod zemí ! Chromé údy potácivě Co říct a nepoblít se Trčí v křeči do těla Skrz mraky měsíc prodírá se A v hrůůůze zapadá Zbytkům těla jedovatí Krev schne a huby se hnisem lepí Jenom kretén nechá mě tlít Jen šest stop pod zemí ! Ostrá břitva vzduchem svistla A pak jen spousta krve Všude kolem po stěnách Je rez a plíseň zarůstává Tvá tvář na mých botách Vrací mi chuť znovu umírat… V násilné výtržnosti vniknem do ulic Anarchie rozeřve jen smrt a ohrožení Nad propadlým rovem křivý kříž Nával vzteku tříští lebku kopy těla a jinak nic Než krysy a mor a hlad a já už kurva nevim proč Živit se mám Jenom shnilym masem !
8.
Hlasy, mýty v hlavě pomalu utichaj Dobře víš co znamená probudit se sám do zvuků ticha.. Valeron, efedrin v alkohol zastřený A bolest odchází mávnutím.. Vyklovem tvý modrý voči Z bílých vlasů spředem hnízdo Zapijeme shnilou močí Nasytí nás tvoje maso Rozevřené hladné krky krví barví návraty Nebaví nás lízat rány, kdo nasytí je – když né ty Vyklovem tvý modrý voči ... Zůstane ti v žilách… Stopa narkotik Záblesky kahanu a černá krev kytice, Pomalu vyroste ze střepů... Jen čistý líh a tvé oči, děvce hluopý verše vyšeptaly, o síti snů - rezavý života - zpátky do hlavy valeron, efedrin v alkohol zastřený A bolest odchází mávnutím.. Vyklovem tvý modrý voči Z bílých vlasů spředem hnízdo Zapijeme shnilou močí Nasytí nás tvoje maso Rozevřené hladné krky krví barví návraty Nebaví nás lízat rány, kdo nasytí je – když né ty Vyklovaný modrý voči V bílých vlasech tleje hnízdo Vyschlá louže shnilé moči Kosti nemaj žádný maso Zůstal tu hlad ! Udělám cokoliv aby ses vrátil Já udělám cokoliv aby ses vrátil na stopu narkotik…
9.
Hnilobou zavání Jak tlustí potkani Pupkama vyvádí Nažrání střívkama těl Jako šváb skrz hovno ! Žebrovým prorostlá Rozkvetlá zahrádka Bloudící hemžící Hmyz nenechá Na pochybách její plod ! Já ! Jako šváb skrz hovno
10.
Mrchy těla 01:43
Ve stínu fary mysl trýzní Hřbitov němý, prostý květu Odkaz předků tesán v kámen V žilách stránky testamentu řetězy a voda svěcená a hřeby Rezavý jak dceruška ujídá vlastního masa! V hrobu otce vlčí jáma Stopy země příslib skryjí Kostelní zvon rozeznívá Hlasy svatých v sakristii řetězy a voda svěcená a hřeby Rezavý jak dceruška ujídá vlastního masa! MRCHY TĚLA Já jsem Ježíš světlo vaše a vše kolem pozhasíná… Slova stádu v mauzoleu skryta jak černý kříž nad Heartlendem vlál… Jen tak dál! MRCHY TĚLA … UMÍRAJ POMALU!
11.
Nebaví tě osamělý výstřik do prostoru na mrduchtivá papírová těla zúročit své zkušenosti sbírky pornofilmů jak v cumshot compilation Vyser se neb táhni z mísy Vyser se, debile ! Děvku klášter nezachrání do echa zvratků hedvábní samci chčijí jsi jako růže po devíti a půl pivech
12.
13.
Prach a písek, slunce žhavé Vaziva a tkáně mřelé Rozpouští do cárů pevných Olejíky napuštěných – tlít Skon, skon, skon ! V mechanismy Mechanismy lepry Beton a štěrk, asfalt vroucí Armatury silou krotí A rozpadá pod tíhou těla Dynamitem obalena – vstříc Kosti hřezlé, masa prosté Společnosti odpadne S televizním kazatelem Modlete se! (modlit se je pozdě!) V mechanismy Mechanismy lepry Usedni před chrámu schody Napni ruce v prosbě strohý Ať mince rezlá utkví v dlaně A nic skrz tebe nepropadne!
14.
Ruiny a pod nimi, tajemství šílenství, samota mezi zdmi a tvůj tichý pláč v ústech rozezní touhu po svobodě a oči zalepí částečky prachu rozloží v hnilobě, jednotku času na níž se vztahuje: Klaustrofobie! Ruin paranoia Jen tvůj tichý pláč Napoví, že nejsi mrtvej nejsi mrtvej dobře víš, že nejsi mrtvej tak buď v pohodě ! Vždyť naděje umírá jako poslední, zbaběle schovaná za mrtvoly snů, čeká až ustane, běsnění vzorků a v týlu mozku je: Klaustrofobie! Ruin paranoia

about

Album was released on CD digi-pack. Numbered 100 pieces are long since SOLD OUT. The whole art at this album was made by Bajonet themseves (e.g. all design, front cover photos and insides photos, drawings in booklet, printing of the cover (seriography), typewrited lyrics, composition etc.).

Bátldres album was written as a summary of Bajonet work from period 2002 - 2012. Since then we still cannot play our instruments; only heart remains ;)

All merchandise (hoodies, t-shirts, bags, scarfs, patches etc.) concerning Bátldres theme is handcrafted by Bajonet. The art is complete.

credits

released October 13, 2012

Máma Teror - guitar, vocal
Studna Strachu - bass, vocal
Thomas von Krchov - drums

Lable: D.I.Y.
Recorded: D.I.Y.
Mix & Mastering: Martin Roženěk (gmstudio.cz)

license

all rights reserved

tags

about

Bajonet Prague, Czechia

Powerful trio like Sodom named after favoured closure of the camping bottle gas cylinder. Bajonet is thrash metal band from Prague since 2002.

contact / help

Contact Bajonet

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Bajonet, you may also like: